32 YILLIK TECRÜBE İLE HAKKIMIZDA..

Peyman İnşaat 1990 senesinde Bursa’da kurulmuştur. Üst yapı projelerinde, alt yapı projelerinde, elektrik ve mekanik uygulamalarında faaliyet göstermektedir.

Gerek alt yapı; yol işleri, kavşak, köprü, bağlantı yoları, gerekse üstyapı; alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, hastane, eğitim kurumları, oteller, yurtlar, banka şubeleri, eğlence merkezler, ofis binaları ve toplu konutlarda uygulama, elektrik ve mekanik işleri yapmaktadır.

İşletme maliyetlerini minimuma indirmeye doğru proje, doğru uygulama, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle varılabileceği felsefesini taşımaktadır. Aynı zamanda tüm çalışmalarında Çevre ve Doğaya zarar vermeyen Yeşil Şirket değer yargısını benimsemiştir.

Vizyonumuz

Hızla büyüyen sektörde, teknolojik gelişmeleri ve yeni uygulama tekniklerini takip ederek ihtiyaçları doğru bir şekilde belirlemek; ilk yatırım maliyeti düşük, ekonomik, çevre ve doğaya zarar vermeyen projeleri hayata geçirmektir.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana hakkımızda, yatırımlarından aldığı güçle kararlı ve emin adımlarla devamlı büyüyerek geldiği noktada; Yarattığı sürdürülebilir değerler sayesinde kalıcı bir marka olarak yaşamaktır.

Sertifikalarımız

Peyman İnşaat Sertifikalar
Peyman İnşaat Sertifikalar
Peyman İnşaat Sertifikalar
Peyman İnşaat Sertifikalar

Peyman inşaat makine parkı arasında anahtar teslim proje sunmak adına gerekli olan tüm araç – gereçlere sahiptir.

  • Peyman Makineler
  • Peyman Makineler
  • Peyman Makineler