Peyman Group | Hakkımızda
13
page-template-default,page,page-id-13,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE 1990’DAN GÜNÜMÜZE

1990 senesinde Bursa’da kurulan PEYMAN GROUP, üst yapı projelerinde, alt yapı projelerinde, elektrik ve mekanik uygulamalarında faaliyet göstermektedir.

PEYMAN GROUP  gerek alt yapı; yol işleri, kavşak, köprü, bağlantı yoları, gerekse üstyapı; alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, hastane, eğitim kurumları, oteller, yurtlar, banka şubeleri, eğlence merkezler, ofis binaları ve toplu konutlarda uygulama, elektrik ve mekanik işleri yapmaktadır.

PEYMAN GROUP işletme maliyetlerini minimuma indirmeye doğru proje, doğru uygulama, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle varılabileceği felsefesini taşımaktadır.

ÜST YAPI UYGULAMALARI0%

ALT YAPI UYGULAMALARI0%

ELEKTRİK & MEKANİK UYGULAMALAR0%

Vizyon & Misyon

Peyman Grup Çevre ve Doğaya zarar vermeyen Yeşil Şirket değer yargısını benimsemiştir.

VİZYONUMUZ

Hızla büyüyen sektörde , teknolojik gelişmeleri ve  yeni uygulama tekniklerini takip ederek ihtiyaçları doğru bir şekilde belirlemek ;  ilk yatırım maliyeti düşük, ekonomik, çevre ve doğaya zarar vermeyen projeleri hayata geçirmektir.

MİSYONUMUZ

Kurulduğu günden bu yana yatırımlarından aldığı güçle kararlı ve emin adımlarla devamlı büyüyerek geldiği noktada; Yarattığı sürdürülebilir değerler sayesinde kalıcı bir marka olarak yaşamaktır.

SERTİFİKALARIMIZ

Peyman Grup olarak sahip olduğumuz sertifikaları bilgilerinize sunmaktan gurur duyuyoruz